7 Ürün

Asker Setleri

Uzun dönem veya bedeli olarak askerlik yapacak olanlarının yanından bulundurulması gereken en önemli malzemelerin başında asker setleri geliyor. Asker setleri, asker ve asker adaylarının ihtiyaç duyulduğu malzemelerin her detay düşünülerek hazırlanmıştır.

Erkekler askeriye birliğine teslim olunması halinde TSK tarafından malzemelerin çoğu karşılanıyor. Ancak her zaman hazırlıklı olmak oldukça önem taşır. Askerlerin tercih edebilecek iki tür asker seti bulunuyor.

  • Ful asker setleri,
  • Ekonomik asker setleri,

Yukarıda yer alan setler her bütçeye uygun olarak satışı yapılıyor. Ekonomik setler kişilerin askerlik süresi kullanılabilecek tüm malzemeleri kapsıyor. Ekonomik setler çok çeşitli olup 3'lü, 6'lı, 12 ve 24'lü şeklinde bulunuyor.

Asker Setleri İçinde Yer Alan Malzemeler

Ekonomik ve ful asker setlerinde kişilerin ihtiyaç duyulan birçok malzeme türü bulunuyor. Bu malzemeler arsında yer alan askeri bot sert hava koşullarına ve eğitim şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Asker botlarının sağlam ve temiz kalması için başka malzemelere de ihtiyaç duyulur.

Bot boyası, bot fırçası, boya süngeri, bot vatkası, bot kilidi ve tabanlık botların korunması için her sette bulunuyor. Dolap ve çanta kilidi ihtiyaç duyulan diğer malzemeler arasında yer alır. Koğuşta bulunmadığı bulunmadığı zamanlarda dolabın kilitli olmasıyla malzemelerin korunması sağlanır.

Bedelliler İçin Asker Seti

Bedeli askerlik yapacaklar için hazırlanan setler genellikle 6'lı, 12'li ve 24'lü olmak üzere farklı türlerde hazırlanır. İhtiyaç duyulan ürünleri asker malzemeleri satan işyerlerinden alındığı gibi online satış yapan yerlerden sipariş verebilirsiniz.

6'lı set asker malzemeleri arasında fanilla, boxer yer alırken 24'lü set içinde ise 24 adet fanila ve boxer mevcut olarak bulunur. Bedelliler için hazırlanan setler uzun dönem askerlerin de ihtiyacını karşılayacak nitelikte de hazırlanmıştır.

Askerler İçin Temizlik Malzemeleri

Askerlik süresi boyunca temizlik oldukça önemli olduğu kullanılacak malzemelerin seçilmesi oldukça önemlidir. Temizlik malzemeleri içinde tıraş çantası, banyo jileti, pudra, sabun kutusu, yüz ve el sabunu, tırnak makası, nemlendirici ve cımbız ihtiyaç duyulabilecek ürünler şeklinde sıralanıyor. Kişisel bakım malzemeleri oldukça önemli olup hava şartlarında sert olduğu durumlarda yüz ve elde kuruluklara karşı nemlendirici kremleri daha çok ihtiyaç duyulur.

Önemli Asker Malzemeleri

Askerlik süresi boyunca daha çok malzemeye ihtiyaç duyulması halinde genellikle 24'lük setler tercih ediliyor. İç çamaşırlarının yıkanması her zaman mümkün olmadığı için 24'lük set içinde yer alan iç çamaşırları giyerek çamaşır yıkamadan kurtulabilirsiniz.

Ayrıca bu set içinde yer alan temiz ve kirli çamaşır torbası sayesinde çamaşırlarınız düzgün bir şekilde ayırabilirsiniz. Askerde yapılan hareketlerden dolayı elbiselerde yırtılmalar meydana gelebiliyor. Asker malzemeleri arasında dikişi iğnesi ve üç farklı ip rengi ile yırtık durumlarında elbiselerinizi onarabilirsiniz.

Asker Setlerinin Fiyatları

Asker setleri içinde yer alan malzemelere ve pakete göre değişiklik gösterir. Özellikle ekonomik paket seçenekleri her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Asker malzemeleri her ihtiyacı karşılayacak şekilde titizlikle hazırlanmıştır.

Asker malzemeleri arasında yer alan koku gidericiler sayesinde gün boyunca botların ayakta durması nedeniyle oluşan kokuların giderilmesinde etkili oluyor. Koku giderici kullanılması halinde 1 ay boyunca etkili olarak kötü kokuların oluşmamasını engelliyor.

Banyo sonrasında kullanılan havlular askerlik hayatında oldukça önemlidir. Set içinde tıraş havlusu, el ve yüz havlusu ve banyo havlusu olmak üzere üç çeşit havlu bulunuyor.

Asker Malzemeleri Nereden Alınır?

Asker malzemeleri askeri kurallara göre hazırlanmış olup askerlerin hayatlarını kolaylaştıracak her türlü detay düşünülmüştür. Günümüze asker malzemelerin tedarik edilmesi oldukça kolay bir hal almıştır.

Online olarak asker malzemeleri satan siteler üzerinden siparişlerinizi her zaman verebilirsiniz. Sipariş verebileceğiniz setlerde ihtiyaç duyulan her türlü malzeme yer alarak malzemeleri tek seferde halletmiş olursunuz.

Bu ürünler set halinde yer alması nedeniyle unutulan malzeme derdiniz de olmayacaktır. Taşıması da oldukça kolay olan bu setler sayesinde askerde rahat edilmesini sağlıyor.