3 Ürün

Askı Kayışı Satın Al

Silahlar askerler için olmazsa olmaz araçlardan bir tanesidir. Teknolojinin gelişmesi nedeniyle farklı özelliklerde silahlar üretilmiştir. Bunların dışında orijinal silahların kullanım alanları da bulunmaktadır. Esas olarak avcılık için kullanılır. Avcı bu silahı sürekli elinde tutamaz. Kolay yürüme ve taşıma için silah askısı üretilmiştir. Oldukça pratik olan bu ürün sayesinde her zaman omzunuza asabilirsiniz. Hafif olmasının yanı sıra tutuşabilme özelliğine de sahiptir. Omuz hedef alınarak kullanılır. Kullanım alanına göre farklı silah türleri bulunmaktadır. Sapanlar her silah tipi için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların isteklerine ve malzeme kalitesine göre seçim yapmaları gerekmektedir. Bu sayede üründen elde edilen verim arttırılmaktadır. Tüfek sapanları çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Çoğu zaman deri ya da kamuflaj desenler tercih edilmektedir.

Askı Kayışı Modelleri ve Fiyatları

Silah sapanının fiyatı, yapılan malzemelerin kalitesine göre değişebilmektedir. Kemeri daha dayanıklı hale getirmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanın. Askı kayışları, uzun hizmet ömürleri nedeniyle daha pahalıdır. Daha yaygın malzemeler kullanıldığında daha uygun olabilir. Bu, kullanıcının istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilir. Silah askı kayısı fiyatları ürünün ebat ve uzunluğuna göre artıp azalabilir. Boyu uzun olan ürünler daha pahalıdır. Daha kısa sapanlar eşit derecede ucuzdur. Fiyatlar satın alınan renk ve desene göre değişiklik gösterebilir. Daha düz ve daha sakin renkler daha ekonomiktir. Kamuflaj ve diğer desenli askılar, üretim sürecinde daha fazla işlem gerektirir, bu nedenle fiyat daha yüksektir. Kullanıcının ihtiyacına göre en uygun silah askı kayışı tipi seçilmelidir.

Askı Kayışı Nerelerde Kullanılır? 

Tüfek askı çeşitleri kullanılan tüfeğin modeline göre değişiklik gösterebilir. Birçok malzeme kalitesine, rengine ve özelliklerine göre üretilmektedir. Çeşitli askı ürünleri markaları bulunmaktadır. Marka, inisiyatifi kullanıcıya bırakmayı seçiyor. Türünün ilk örneği olan tüfek askı modelidir. En önemli özelliklerinden biri geniş omuz askısına sahip olmasıdır. Bu sayede tasarımı kullanıcıya göre ayarlayabilir. Tek noktası olması nedeniyle taktik modele sahiptir. Avcılık için tasarlanmıştır. Malzemeler Yapı, çeşitli işlemlere direnen dayanıklı bir naylon malzemeye sahiptir. Bu sayede tüfek kayışının kullanım ömrü de oldukça uzun olmaktadır. Çok yönlü kullanıcılar için birebir bir üründür. Daha ağır ürünlerin taşınmasında büyük rahatlık sağlar. Hızlı ayarlama özelliği sayesinde, çekme tırnağı kullanılarak kolayca ayarlamalar yapılabilir.

Askı Kayışı Kimler Kullanır? 

Askı kayışı genellikle askerler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Göreve giderken ihtiyacı olan gizli saklama alanlarını askı kayışı ile kolay bir şekilde gidermiş olacaktır. Tarafımızdan satın alacağınız askı kayışı modelleri tüm alanlarda sizlere yardımcı olacaktır. V askı kayışı modelleri siyah ve askeri kahverengi olarak iki farklı renk ile birlikte üretilmiştir. Askerler üniforma renklerine göre istediği rengi kolay bir şekilde sipariş verebilmektedir. Kayış üzerinde yer alan lastikler sayesinde ürün vücudunuzu tamamen saracak ve taktik atışlar için sizleri hazır bir hale getirecektir. 

Nasıl Sipariş Verebilirim? 

Silyon askeri giyim malzemeleri web sitesinden sipariş vermek son derece kolay işlemler arasında yer almaktadır. Sitemizden ürün sipariş etmek için öncelikle yapmanız gereken ilk işlem satın alacağınız ürüne karar vermektedir. Bu aşamada aklınıza takılan tüm soruları iletişim numaralarımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Aklınızda bulunan tüm soruları giderdikten sonra ilgili ürünü sepetinize ekleyerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenerek adresinize doğru yola çıkması için kargo şubesine teslim edilecektir.