11 Ürün

Kep Satın Al

Askeri kep modelleri her Türk erkeğinin hayatında bir kez sahip olması gereken bir üründür. Askerlik sırasında gerekli olan tüm malzemeleri ekleyin. Askerlik yaşını doldurmuş adaylar ve ücretli askerliği kabul etmek isteyen adaylar için bu üniforma malzemelerini satın alabilirsiniz. Asker adayları ve henüz askere gitmeye hak kazanmamış olanlar, yanlarında götürmek istedikleri eşyaları çok önceden temin etmektedirler. Devletin verdiği standart ürünlere ek olarak tedarik etmeniz gereken ürünleri önceden Silyon askeri giyim ürünleri mağazalarından satın almanızda fayda var. Orduda şapkalar çok önemlidir. Kep modelleri üniformanın tamamlayıcı bir unsurudur. Aynı zamanda yazın askerlik yapıyorsanız güneşten korunmak da çok önemlidir. Askeri kapaklar pozisyona ve birime göre değişebilir. Her ordunun farklı bir üniforması olduğu için ona uygun bir şapka modeli de bulunuyor.

Kep Fiyatları ve Modelleri

Kep modelleri ve fiyatları düşünüldüğünde akla gelen firmaların en başında genellikle Silyon askeri giyim ürünleri mağazası bulunmaktadır. Tarafımızdan satın alacağınız kep modelleri sayesinde ihtiyacınız olan tüm işlemleri tek bir ürün ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Günlük hayatta ve askeri alanlarda işlerinizi kolaylaştıracak olan kep modelleri farklı tasarımlarda farklı aparatlarla birlikte kullanılabilecek tarzlarda üretilmiştir. Sizlerde yazlık ve kışlık olarak sınıflandırılan kep modellerini kolay bir şekilde bu sayfadan satın alabilirsiniz. Bu sayfadan satın alacağınız kep modelleri profesyonel görev alanlarında en çok tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Bu modeller sayesinde görev süresi boyunca yüksek konfor sahibi olabilirsiniz.

Kep Kullanım Alanları

Askeri kep modelleri, askeri personel tarafından kullanılan bir aksesuardır. Asker kep çeşitleri askerin rütbesine göre değişmektedir. Ayrıca kullanım alanına göre de değişmektedir. Askerin kepinde yer alan rozet, askerin rütbesini gösterir. Yazlık ve kışlık modelleri bulunmaktadır. Arkada kafaya göre ayarlamak için çıtçıt düğmeleri vardır. Yazlık modeller arasında fileli modeller de bulunmaktadır. Yaz file stilleri havalandırma sağladığı için terletmez. Aynı zamanda şapkanın alın kısmında askeri rütbe cırt cırtlı bölge bulunmaktadır. Yan kesiklerde ayrıca Velcro vardır. Bu kısım isim ve kan grubu içindir. Asker kep şapkaları pamuklu kumaştan yapılmıştır. Saf pamuklu kumaş terletmez ve başlıkta kullanıcının başının rahat nefes almasını sağlayan metal halkalar bulunur. Bu şapka modeli katlanarak da kullanılabilir. Genellikle askeri yaşam hayatı içerisinde tercih edilen kep modelleri askerlerimizin rahat bir şekilde kullanılması için tasarlanmıştır.

Kepi Kimler Kullanabilir?

Asker kepini genel olarak göreve çıkacak olan rütbeli personeller ve emir altında bulunan tüm personeller kolay bir şekilde kullanabilmektedir. Askeri kep modelleri arasında farklı tasarımlar bulunmaktadır. Şapka ve fötr şapka gibi başlık stilleri öne çıkıyor. Komando askerlerine özel komando baskılı şapkalar da vardır. Özellikle askeri birliklerde kamuflaj ve yeşil kullanılmaktadır. Asker yeşili şapkalar pamuk, keten ve diğer kumaşlardan yapılabilir. Üzerindeki hava delikleri sayesinde terletmez. Terletmemesinin bir diğer nedeni de yapıldığı kumaş türüdür. Ayarlanabilir kancaları ile kafa yapısına göre ayarlanabilmektedir. Askeri yeşil şapka sadece orduda değil günlük hayatta da popüler bir şapkadır. Çocuklar ve yetişkinler için boyutları mevcuttur. En dikkat çekici özelliği ayarlanabilir, terletmeyen ve nefes alabilen olmasıdır. Asker yeşili şapkaları kendiniz veya çocuklarınız için de tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat listesine göz atarak beğendiğiniz model için alışveriş yapabilirsiniz. Aklınıza takılan soru ve diğer detayları bizimle iletişim adreslerimiz üzerinden iletişime geçerek bizlere iletebilirsiniz. Sorularınızı genel olarak askeri giyim ürünleri alalında uzman derecede bilgisi olan teknik personellerimiz cevaplayacaktır.

Askeri Kep İsimleri

Askeri kep isimleri, kep tasarımına ve modeline göre değişir. Kep şeklindeki şapkalar, fötr şapkalar, bereler ve diğer isimler askeri başlıklar adına aittir. Aynı zamanda desen ve renge bağlı olarak kamuflaj şapka, asker yeşili şapka gibi isimler de bulunmaktadır. Askeri orman şapkası saha kullanımı için tasarlanmıştır. Pamuklu ve nano kumaştan yapılabilir. Fileli yapısı sayesinde kafa havalandırıldığında terlemeyi engeller. Kamuflajlı kahverengi veya yeşil olabilir. Subaylar, Astsubaylar ve daha yüksek rütbeler bunu eylemde kullanabilir. Aynı zamanda ideal bir güneş şapkası modelidir. Şapka tarzı şapkalar ayrıca kamuflaj desenlerinde olabilir veya pamuktan veya nano kumaştan yapılabilir. Izgaralı ve ızgarasız modelleri vardır. Farklı renklerde tasarlanan asker şapkaları, askeri personelin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Kep isimliklerini ve askeri kep modelleri ile alakalı ihtiyacınız olan tüm ürünleri web sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Askeri kep modellerini sizlerde Silyon askeri giyim ürünleri sayfasından kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sitemizin sahip olduğu gelişmiş güvenlik alt yapısı sayesinde alışveriş sırasında vermiş olduğunuz bilgiler 3D secure SSL sertifikaları tarafından güvenle korumaktadır. Sitemizin sahip olduğu bu alt yapış sayesinde adres, isim soy isim gibi kargo bilgileriniz haricinde hiçbir bilginize erişme imkânımız bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz siparişler tarafımıza ulaştığı ilk andan itibaren alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile birlikte en kısa sürede özenle paketlenecek ve siz değerli müşterilerimizin adreslerine iletilecektir. Aklınıza takılan soru ve diğer detayları bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden iletebilirsiniz. İade ve değişim ile alakalı olan konuların tamamını satın alım aşamasında karşınıza gelecek mesafeli satış sözleşmesi alanından öğrenebilir ayrıca bizlere ulaşarak teyit edilmesini sağlayabilirsiniz.

Silyon Askeri Giyim Ürünleri Kep satın al sayfasında sizlere iyi alışverişler diler.