14 Ürün
KATEGORİ VİTRİNİ

Askeri Sırt Çantası Satın Al

Askeri sırt çantası askerler tarafından kullanılan çanta türüdür. Bunun yanı sıra asker olmayan kişilerce de günlük hayatta kullanılabilmektedir. Askeri sırt çantaları hafif, dayanıklı, su geçirmez ve rahattır. Askeri sırt çantasının amacı askerin bireysel donanım setindeki gereçleri her türlü koşulda taşımasıdır. Bir askerin mutlaka askeri sırt çantası olmalıdır. Askeri sırt çantası alırken dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Su geçirmeyen kumaştan yapılması.
 • İç hacminin yeteri kadar geniş olması.
 • Gerekli fonksiyonel özelliklerinin olması.
 • Fermuar sisteminin sağlamlığı.
 • Kumaş sağlamlığı.
 • Çantanın uygun renkte olması.

Askeri Sırt Çantası Modelleri ve Fiyatları

Askeri sırt çantası modelleri profesyonel üretim gerektiren ürünlerdir. Askerler sıklıkla doğada ve zorlu ortamlarda mücadele eder. Dolayısıyla kendilerini her türlü tehlikeden korumak ve gizlemek için özel üretim, kamuflaj sırt çantası modelleri kullanmalıdırlar. Kamuflaj çantaların rengi askerin görev yapacağı yere uygun, kumaşı ise farklı iklim koşulları için dayanıklı olmalıdır. Askeri sırt çantaları çantanın modeli ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama fiyat aralıkları ise 500 TL ila 2000 TL şeklindedir. Askeri sırt çantası modelleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Su Geçirmez Taktik Çanta
 • Tactical Çanta
 • Miltec Çanta
 • Askeri Operasyon Çantası
 • Silah Çantası
 • Askeri Su Taşıma Çantası
 • Askeri İntikal Çantası

Askeri Sırt Çantası Nerede Kullanılır?

Askerler askeri sırt çantalarını görevlerde, uzun mesafe kat ederken ve askeri operasyonlarda yanlarına gerekli askeri malzemelerini almak için kullanırlar. Askeri sırt çantaları askerler tarafından kullanılmasının yanı sıra asker olmayan kişilerce de günlük hayatta kullanılabilmektedir. Oldukça geniş, sağlam ve kullanışlı olan asker çantaları okul çantası, günlü çanta, spor çantası, seyahat çantası, yürüyüş çantası, dağcılık ve kamp çantası gibi seçeneklerle değerlendirilebilir.

YDS Askeri Sırt Çantası Modelleri 

YDS askeri sırt çantası modelleri askerlerin kullandığı teknik sırt çantalarıdır. YDS askeri sırt çantaları askerlerin günlerce süren operasyonlarındaki yaşam kaynağıdır. YDS çantalar yaklaşık olarak 35-40 kg ağırlığa ulaşabilir. Bu çantalarda askerlerin her türlü hava şartında kullanabilecekleri kıyafetler haricinde operasyonel anlamda ihtiyaç duyulan onlarca malzeme bulunur. YDS Askeri sırt çantalarında el bombası, silah, mermiler, gıda maddeleri, batarya ve diğer teçhizat malzemeleri bulunur. Tüm bu malzemelerle çantaların ağırlığı yaklaşık olarak 40 kilograma ulaşır. Malzemelere çadır, uyku tulumu, telsiz, panço, yağmurluk, pense, el feneri, pusula, 2m naylon, çöp torbası, not defteri, kalem, dikiş seti, iç çamaşırı, el havlusu, ıslak mendil, kibrit, çakmak, beş adet kum torbası, üç adet yedek fanila, üç adet yedek çorap, üç adet yedek iç çamaşırı, bir adet yedek kamuflaj, bir çift yedek bot, bir adet uyku tulumu, bir çift bot kılıfı, bir çift hedik, bir adet mat, çöp torbası, kişisel bakım malzemeleri, bir takım termal içlik, mevzi naylonu, 1 adet soğuk iklim elbisesi ve bir adet havlu da eklendiğinde askerlerin üzerinde ki ağırlık yaklaşık olarak 67-70 kilogramı bulur. Askerler bu teknik ve sağlam çantalarla zorlu koşullarda günlerce hareket edebilir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Askeri ürünler kaliteli olmalı ve güvenilir kaynaklardan alınmalıdır. Askeri sırt çantası satın almak isteyen kişiler için en iyi adreslerden biri Silyon Askeri Giyim ve Aksesuar firmasıdır. Kaliteli ve uygun fiyatlı askeri sırt çantası almak isteyen kişiler Silyon Askeri Giyim ve Aksesuar web sitesini ziyaret ederek güvenilir şekilde askeri sırt çantası alım işlemini gerçekleştirebilir.