2 Ürün

Askeri Künye & Asker Künyesi

100,00 ₺
74,90 ₺ %25
SEPETE EKLE
YENİ

Künye Lastiği

22,35 ₺
19,90 ₺ %10
Gelince Haber Ver
YENİ

Askeri Künye Satın Al

Askerlik yapan her askerin boynuna künye takılmaktadır. Bu künyelerin üzerinde askerler ile alakalı kişisel bilgiler yer almaktadır. Künyeler üzerinde yazan kimlik bilgileri usta birliğinde askerlik şubesi tarafından verilmektedir. Kolye zincirine bağlanmış 2 adet dikdörtgen künye üzerinde askerin adı soyadı, kimlik numarası, doğum tarihi, kan grubu vb. bilgiler yer almaktadır. Askerlik künyeleri askerlik şubesi tarafından yapıldığı gibi askeri malzeme satan yerler tarafından da tedarik edilmektedir. Bu sayede yedek künye ve sevdiklerinize hatıra künyesi yaptırabilirsiniz. 

Askeri Künye Modelleri ve Fiyatları 

Askeri künyelerin iki tür bileşeni vardır: zincirler ve lastikler. Zincirli model, etiketin boyutuna dayanmaktadır. Bazı zincirler büyük etiketlerde ince görünür. Bu durumda, askı etiketinin boyutuna göre daha kalın bir zincir satın almak gerekir. Renkli etiket zinciri de kalın ve muhteşem. Bazı zincirler birbirine bağlı topaklar şeklindeyken, diğerleri birbirine geçen eliptik halkalar şeklindedir. Daha sıkı örgü zincirler daha kalın etiketleri daha iyi tutar. Hareket halinde künyelerin birbirine çarpma sesini engellemek için etiket lastiği kullanılmaktadır. Genellikle çift olarak satılır. Bu lastikler etiketin boyutuna göre esner ve bir örtü gibi dışarıya geçer. Bu nedenle plastik geçmeli künyelerin kalın kenarlı metal kısımları birbirine temas etmez ve ses çıkarmaz. Bu, özellikle asker hareketi veya koşu sırasında künyelerin ses çıkarmasını önler. Askerler için çıktıkları operasyonlarda sessizliğin ve kamuflajın önemi oldukça yüksektir. 

Askeri Künye Nerelerde Kullanılır? 

Askeri künyeler profesyonel olarak askerlik hizmetini yapmakta olan her asker için olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Bu künyeler kışla içerisinde ve dışarında her nerede olursanız olun kullanılması zorunlu olan ürünlerden bir tanesidir. Yedek olarak künye yaptırmak her askerin aklına gelmektedir. Sizlerde askeri personel olarak görev yapıyor ve yedek künye yaptırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Askeri Künye Kimler Tarafından Kullanılır 

Askeri künyeler genel olarak askeri hizmet veren birimler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu askerler sırasıyla uzman er ve erbaşlar, uzman çavuşlar ve üst rütbede yer alan askerlerdir. Farklı görsel efektlere sahip kolyeler, farklı tasarımlarda birçok kişi tarafından günlük hayata dahil edilmektedir. Fiyat, üretimin tasarımına ve sağlam kalitesine bağlıdır. Kullanılan kalite ve işçilik ne olursa olsun, sonuç olarak fiyat artacaktır. Muhtemelen pahalı değil. Üretici firma tarafından kullanılan malzemelere bağlıdır. Mevcut ek maliyet, farklı tekliflere dayalı olarak malzeme ile birlikte alıcıya sunulur. Elbette altın ve gümüş kolye fiyatları da bu yükselen döviz kuruna göre belirleniyor ve yüksek bir maliyetle kullanıcılara sunuluyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim? 

Silyon Askeri Giyim ürünleri web sitesinden sipariş verecek olan kişilerin bilmesi gereken ilk kural firmamız web sitesi üzerinde 256 bit SSL sertifikasının aktif olmasıdır. Web sitemize entegre edilmiş bu sistem sayesinde sizlerde seçmiş olduğunuz askeri künye modellerini en kolay şekilde bizlerden tedarik edebilirsiniz. Künye modeline karar verdikten sonra ürün içerisinde sizlerden Ad, Soyad, Doğum tarihi, Kimlik Numarası gibi bilgiler istenecektir. Tüm bu alanları doğru olarak doldurduğunuzdan emin olduktan sonra ödeme kısmından ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirerek işlemleri sonlandırabilirsiniz.