11 Ürün

Hücum Yeleği Satın Al

Hücum yeleği askerlerin intikallerde ve görev sahasında ihtiyacı olan tüm teçhizatı üzerine monte edebileceği, aynı zamanda gerekli bölgelerine çelik levha koyarak bir noktaya kadar zırhlandırabileceği bir gereçtir. Askerler ve polisler tarafından kullanılır. Aynı zamanda vatandaşlarımız tarafından görsel görüntüsü ve kamp malzemelerini koymak için de tercih edilmekte.  Standart bir hücum yeleği toplam iki yüz mermi kapasiteli şarjörler, sahra telsizi, harita çantası, el bombaları, kumanya, matara, portatif yatak, manevra feneri, mat, tahkim edevat, silah bakim malzemesi ve diğer muharebe gereçlerini taşıma özelliğini kendi bünyesinde barındırır. Vücut yeleğinin toplam ağırlığı 20 kiloya kadar çıkabilir ve bazı durumlarda bu rakamıda aşar. Her asker için olmazsa olmaz bir üründür.

Hücum Yeleği Modelleri ve Fiyatları

Hücum yeleği modelleri askerin görev birimine, bölgesine ve diğer kriterlere göre farklılık gösterir. Hücum yeleği modellerine şu şekilde örnek verilebilir:

  • Siyah Taktik Balistik Plaka Takılabilir Hücum Yeleği
  • Jandarma Kamuflaj Taktik Balistik Plaka Takılabilir Hücum Yeleği
  • Türk Silahlı Kuvvetleri Yeni Piyade Kamuflaj Taktik Balistik Plaka Takılabilir Hücum Yeleği
  • Silah Hücum Yeleği Göbek Üstü
  • Jandarma Çöl Arazisi Kamuflaj Hücum Yeleği
  • Türk Silahlı Kuvvetleri Eski Piyade Hücum Yeleği
  • Jandarma Asayiş Hücum Yeleği

Hücum yeleği fiyatları model ve çeşidine göre değişkenlik gösterir. Ortalama fiyat aralıkları 700 TL ila 1400 TL arasındadır.

Hücum Yeleği Nerelerde Kullanılır?

Askeri personeller için en önemli teçhizatlardan biri askeri hücum yeleğidir. Askerler zorlu koşullarda görev yapar ve hücum yeleği zorlu şartlar için oldukça işlevsel bir parçadır. Askerler İntikallerde, görev sahasında ve zorlu koşullarda tüfek şarjörlerini ve görev gereçlerini taşıyabileceği, balistik plaka da takılabilen çeşitli tasarımlarda askeri hücum yelekleri takar. Aynı zamanda avcılık ile uğraşan sivil vatandaşlarımız tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle dağlık alanlara keşif ve kamp yapmaktan keyif duyan insanların da kullandığı bir üründür.

Jandarma Hücum Yeleği

Hücum yeleğini jandarmalar da kullanır ve silahlı eğitimlerde giyilir. Hücum yelekleri siyah, haki, bej renkleriyle ve kamuflaj deseniyle tasarlanır. Hücum yelekleri oldukça fonksiyonlu ürünlerdir. Her asker ve jandarma personeli için olmazsa olmaz bir parçadır. Bu ürün zorlu koşullar ve intikaller için üretilir ve oldukça sağlam malzemelerden yapılır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Askerler ve jandarmalar doğal ortamlar ve zorlu koşullarda mücadele ederler. Hücum yelekleri bu ortamlara göre tasarlanır ve doğa koşullarına, mücadele ortamlarına uyumlu ürünlerdir. Kaliteli kumaş kullanılarak üretilen hucüm yelekleri uzun süreler kullanılabilir. Hücum yeleği satın almak isteyen asker ve jandarma personelleri için en iyi seçeneklerden biri Silyon Askeri Giyim ve Aksesuar mağazasıdır. Hücum yeleği satın almak isteyen kişiler  için en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler tearik edip satışa sunmaktayız. Web sitemizde gezinerek kaliteli çelik yelek modellerine ulaşabilir ve alışveriş işlemini gerçekleştirebilir.