5 Ürün

Nevresim Takımları - Havlular

İnsanların cildiyle sürekli temas halinde bulunan nevresim takımları odanın dekorasyonunu tamamlarken aynı zamanda konforlu bir uyku sunuyor. Nevresimlerin hava geçirgen özelliği ve antibakteriyel olması cilt sağlığı için oldukça önemlidir. Cilt ve uyku sağlığı için bambu ve pamuk materyallerden üretilen nevresimlerin kullanımına dikkat edilmelidir.

Nevresim Takım Modelleri

Nevresim takım modelleri ürün çeşitliliğine bağlı olarak her yatağa uyumlu olarak üretimi yapılıyor. Hem renk hem doku olarak kaliteli olan bu takımlar uyku sırasında kişilere üstün konfor sağlıyor. Nevresim takımları genellikle ikiye ayrılır.

  • Tek kişilik nevresim takımı,

  • Çift kişilik nevresim takımı,

Nevresim takımlarının kalitesini etkileyen en önemli unsuru kullanılan kumaşın türüdür. Pamuk ve bambu gibi doğal malzemelerden üretilen nevresim takımları kalitesi yüksek olmaktadır.

Nevresim Takımların Yıkanması

Pamuklu yapıya sahip nevresim takımları çabuk kirlendikleri için sıkça temizliğe ihtiyaç duyuyor. Ayrıca bu ürünler hassas olması nedeniyle yıkarken hassas programların tercih edilmesi oldukça önem taşıyor. %100 pamuktan üretilen nevresim takımı ve havlular 30 derecede çamaşır makinesinden yıkanması gerekir.

Nevresim Takımları Nasıl Katlanmalıdır?

Nevresimler battaniye ve yorgan gibi ürünlerin üzerinde kılıf olarak geçirilen bir tekstil ürünü olarak bilinir. Nevresim takımların katlanmasın konusunda bazı sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Nevresim takımları uygulanacak doğru adımlar sayesinde kolay bir şekilde katlanabilir.

Askeriye için üretilen nevresim takımların kolay bir şekilde katlanması oldukça önemlidir. Askeriyede kurallar olmasından dolayı yatakhanelerde kullanılan nevresim takımlarının kolay katlanması ve temiz kalması gerekiyor

Nevresim Takımlarının Ütülenmesi

Nevresim takımlarının yıkandıktan sonra bunları ütülenmesi güzel durmasını sağlar. Çünkü kırışık olan bir nevresim takımlarının yorgan geçirilmesi kolay olmamaktadır. Nevresim takımlarında olduğu birçok tekstil ürünlerinin de yıkanıp kuruduktan sonra ütülenmeye ihtiyaç duyar. Nevresim takımının ütülenmesinde zorlanan kişiler nevresimi dörde katlayarak ütüleme sorunun üstesinden gelebiliyor.

Havlu Çeşitleri

Günlük hayatta insanlar tarafından en çok tekstil ürünlerinin başında havlular yer alıyor. Belli başlı havlu çeşitleri ise; mutfak havluları, banyo ve vücut havluları, el ve yüz havluları şeklinde sıralayabiliriz. El havluları gün içinde sık sık kullandıkları için bakteriler daha ve kolay bir şekilde çoğalabiliyorlar.

Farklı ve çeşitlerle kullanılan havluların sık sık çamaşır makinesinde gereken derece yıkanmalıdır. Havlular tercih edilirken ürünün kalitesi ve kullanıldığı materyal da önemlidir. Bir diğer havlu çeşidi olan banyo havluları yoğun ve sık kullanmalarından dolayı bir iki duştan sonra yıkanması gerekir.

Askeriye İçin Havlu ve Nevresim Takımları

Askeriye için havlu ve nevresim takım alırken kişilerin akıllarına bazı soru işaretleri gelebiliyor. Çünkü bu durumda olan insanlar tercih ettiği ürünlerde sorun yaşamak istemezler.

Bu doğrultuda TSK standartlarına göre üretilen nevresim ve havlular kişilerin rahat bir şekilde kullanmalarına imkan sunuyor. Nevresin ürün paketi olarak üretilen paket içinde yastık kılıfı, çarşaf ve yorgan kılıfı bulunuyor.

Nevresim Takımları ve Havluların Fiyatları

Nevresim takımları ve havlular vazgeçilmez ev tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Uyku sırasında kullanılan nevresim takımları modellerine farklı parçalardan meydana geliyor. Tek ve çift kişilik olarak tasarlanan nevresim takımlarına yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim örtüsünden oluşur.

Nevresim takımları ve havluların fiyatları kullanılan malzemeye göre değişmekte ve her bütçeye uyum sağlıyor. Bu ürünlerden kullanılan kumaşın kalitesi satışı fiyatını doğrudan etkiliyor. Farklı nevresim takım modelleri arasında sizlerde ihtiyacınız olanı bütçeniz dahilinde tercih edebilirsiniz.

Nevresim Takımları ve Havlu Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişilerin rahat ve konforlu bir uyku için nevresim takımları oldukça önem taşır. Pamuk, ranforce ve satenden üretilen nevresimler şık tasarımları ile yatak odalarının dekorasyonuna da şıklık katıyor.

Nevresim takımlarını tercih ederken paket içinde hangi ürünlerin olduğuna ve kumaş özellikleri incelenmelidir. Bu durum aynı zamanda havlular içinde geçerli olup havlu ölçü ve kalitesi göz önünde bulundurulması gerekir. Her iki üründe de kumaşların hava aldıran bir yapıda olması sağlıklı bir kullanım sunar.