9 Ürün

Kamp Feneri Satın Al

Son model teknolojiye sahip kamp fenerlerini Silyon Askeri Ürünler sayfasından kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Tasarımları nedeniyle dış mekân aydınlatması olarak da bilinen kamp lambası modelleri, pillerle, gazla, sıvı yakıtlarla beslenerek genellikle şebekeden bağımsız olarak çalışabilirler. Kamp fenerleri, farklı şekillerde enerji gerektirir ve sürekli açık hava etkinlikleri için önemli bir ekipman parçasıdır. Kamp fenerlerinin Renk tonu, lümen, yanık süresi gibi detaylar önemlidir çünkü kamp için ışığa ihtiyaç duyulduğunda kullanım alanına göre değişiklik gösterecektir. Kamp lambaları, hem evde acil durum lambası olarak hem de seyahat veya yürüyüş, trekking ve kamp yaparken balkon, bahçe aydınlatması olarak açık hava etkinliklerinin vazgeçilmezidir. Kamp lambası çeşitleri söz konusu olduğunda uzun süre yanması, ışığı parlak olması, yer kaplamaması ve kolay taşınabilmesi oldukça önemlidir. En iyi kamp lambası modellerini outdoor aktiviteleriniz için de kullanabilirsiniz.

Kamp Feneri Modelleri ve Fiyatları

Kamp lambaları çalışma şekillerine, yanan gaz, yağ, mum, güneş, pil, elektrik ve farklı lümen değerlerine göre farklılık gösterir. Teknoloji geliştikçe, birçok farklı türde güçlü kamp lambası mevcuttur. Örneğin, birden fazla işlevi bir araya getiren radyolu bir kamp lambası hem fazla yer kaplamaz hem de aktivitelerinizi daha keyifli hale getirir. Kamp lambası modellerinde ışığın nasıl çalıştığı kadar sıcaklığı da önemlidir. Bunun için çalışma alanı ve ihtiyaca göre kamp lambaları seçilebilir. Güçlü beyaz LED kamp lambaları, yemek pişirirken veya ormanda gezinirken ideal aydınlatma sağlarken, sarımsı doğal ışık kamp alanını aydınlatmak için mükemmeldir. Şarjlı, pilli, manyetik, solar kamp lambaları gibi her biri farklı özelliklere sahip birçok aydınlatma kaynağı çeşidi bulunmaktadır.

Kamp lambalarının özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Kamp feneri veya lambası su geçirmez olduğundan her türlü hava koşulunda kullanılabilir. Ürünlerimiz orman, açıklık, çadır, bahçe gibi her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kamp lambası çeşitleri arasında sabitlenebilen veya hareket halindeyken kullanıma uygun, bölgenizde yerinde durması için asılabilen, yere konulabilen veya kolay taşınabilirlik için fener şeklinde gelen modeller yer alır. Lümen değerini seçebileceğiniz için özel bir kamp lambası bulmak kolaydır. Yüksek parlaklık için 1000 lümen ve üzeri gerekirken, genel alan aydınlatması için 200 lümen kamp lambası yeterlidir. Çeşitli enerji kaynakları için kamp ışık seçenekleri, planlanan aktif gün sayısına göre seçilebilir. Güneş enerjili solar kamp lambaları gün boyunca enerji depolar ve doğal ışık kaynağı olmadığında devreye girerek aydınlatma sağlar.

Kamp Feneri Model ve Fiyatları

Modern tipteki kamp lambaları fiyatları piyasada bulabileceğiniz en iyi fiyat garantisi ile bu sayfadadır. Genel olarak konuşursak, tüm kamp LED ışık kaynakları, geniş bir alanı aydınlatan bir el feneri gibi parlayabilir. Birçok kamp lambası beyaz ve sarının yanı sıra farklı renklerde de parlar. SOS sinyalleri gönderen kamp fenerleri de kullanılabilir. Bu cihazlar acil bir durumda çok önemlidir, konumunuzu size bildirir ve gerektiğinde yardım çağırmanızı sağlar. Fener ve lamba formunda bulunan kamp ışığı modelleri, ağırlıktan tasarruf etmek için genellikle plastikten yapılır. Aynı zamanda kamp lambaları dış mekan ekipmanlarına ait olduğu için darbelere karşı dayanıklılık ve iç yapıyı koruma işlevine sahiptir. Kancalar genellikle metalden yapılır, böylece ışıklar her zaman güvenli bir şekilde asılabilir. Gazlı kamp lambaları metal ve kırılmaz camdan imal edilmiştir. Taşınabilir ve çok hafif bir tasarıma sahiptir.

Yerde kullanım için güneş enerjili kamp lambaları, manyetik ayaklara veya yere monte edilebilen özel bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, kamp fenerleri için güneş enerjisi seçenekleri çevre dostu ve sürdürülebilirdir. Pille çalışan kamp ışıklarından daha az parlaktır. Kullanım alanına göre seçilebilen kamp lambası seçenekleri taşınabilirlik, ağırlık, hafiflik miktarı ve enerji gibi özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Saha faaliyetlerinde güneş enerjili kamp lambaları veya elektriksiz dinamo lambaları uygundur. Alternatif olarak, gazlı veya akülü seçenekler olabilir. Yürüyüş, pil, şarj edilebilir veya güneş enerjili kamp lambaları için en iyi seçim, taşınabilirlik için idealdir. Kamp lambası boyut olarak küçük ama lümen değeri yüksek olduğu için oldukça kullanışlıdır.

Kamp Feneri Nerelerde Kullanılır?

Dış mekân ekipmanı veya farklı elektronik gruplarının satın alınması her zaman talep üzerine yapılır. Bu nedenle güneş enerjisiyle çalışan, şarjlı, pille çalışan ve gazlı kamp lambası seçenekleri arasından seçim yapmak gerekir. Her ürün farklı özelliklere sahip olduğu için karar vermek kolaydır. Örneğin, pille çalışan LED kamp fenerleri, LED ampullerin kullanılması nedeniyle sadece ekonomik kullanımı test etmekle kalmaz, aynı zamanda iyi bir ışık kaynağı oluşturur. USB kamp fenerleri şarj edilebilir tiptedir. Güneş enerjisi sistemi veya güç bankası ile şarj edilebilir. Kamp lambaları dışında ekipman gerektirdiğinden sırt çantalı kampa ekstra ağırlık katabilir. Kamp çadır fenerleri hem el tipi hem de asılı seçeneklerde mevcuttur. Bu kamp lambası, çadırınızın içini düşük lümenlerle aydınlatacak kadar parlaktır. Kamp çadırı ışık seçenekleri arasında LED ışık çubukları da bulunur. Dekoratif ve sıcak sarı aydınlatma sağlar. Kamp masa lambası, etkinlik alanını aydınlatan sarkıt armatürlerden biridir ve karavan veya çadırlı etkinlikler için kullanılır. Ortamı aydınlatmak için yeterli lümene sahip kamp çadırı ışığı, gazlı ve asılı tasarımlarda mevcuttur. Aynı zamanda led ampüllerden üretilen bu kamp lambası ürünlerinde modern enerji kullanılabilmektedir. Bu nedenle kamp lambası önerileri ve önerilerdeki modeller daha çok belirli etkinliklerle ilgilidir. Kamp lambası önerileri seçeneğinde teknoloji, şarj süresi ve şekli, bulunabilirlik, ağırlık ve daha fazlası hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte outdoor ekipmanlarında yerini alan kamping led ışık seçenekleri oldukça hafif ve yanma süresi uzundur. Çeşitli kamp lambası modelleri, istenen aydınlatmayı sağlamak için lümen değerleri sunar.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Silyon askeri giyim ürünleri sayfasında yer alan kamp fenerleri ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizin sahip olduğu 3D ssl sertifikası ile birlikte yapılan tüm alışverişlerde geniş güvenlik önlemleri alınmaktadır. Web sitemizden vereceğiniz siparişler en kısa sürede paketlenerek adresinize gönderilecektir. Aklınıza takılan soru ve diğer detayları bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden iletebilirsiniz.